BARRAKUDA

RADOŚĆ Z PŁYWANIA :)

 

 

 

 

 

 

 

BARRAKUDA

MAŁE GRUPY TRENINGOWE

 

 

 

 

 

 

BARRAKUDA

Z MIŁOŚCI DO PŁYWANIA

 

 

 

 

 

 

BARRAKUDA

PROFESJONALIZM I PASJA

KLUB SPORTOWY BARRAKUDA GDAŃSK

  • Misja

Klub Sportowy powstał aby umożliwić wszystkim naszym podopiecznym profesjonalny trening pływacki. Naszą działalnością chcemy udowodnić, że trening pływacki dzieci może (w zasadzie musi!) być ciekawy i nie eksploatujący zbyt mocno młodego organizmu. Mądry i odpowiedni dla wieku (również wieku biologicznego) trening, dbanie o wszechstronny rozwój fizyczny również poza pływalnią, ciągła praca nad techniką pływania, to przeciwieństwo mozolnego, bezmyślnego, ciężkiego treningu przeciążającego młode organizmy i klucz do sukcesu w tym sporcie oraz co najważniejsze - do zachowania RADOŚCI Z PŁYWANIA i uprawiania sportu.

Jako wielcy pasjonaci pływania szkolimy się cały czas korzystając z najnowocześniejszych dokumentacji, z doświadczeń wielkich współczesnych trenerów.

 

  • Grupy treningowe

Obecnie trenują cztery grupy treningowe:

1. Najmłodsza 2014-2013: Nauka pływania, zabawa i trening dwa razy w tygodniu.

2. Roczniki 2013-2012: Bawimy się pływaniem już 3 razy w tygodniu.

3. Roczniki 2012-2011: Poważni już zawodnicy :) grupa trenująca trzy razy w tygodniu w wodzie + dwa razy na lądzie, regularnie startująca w zawodach PZP.

4. Najstarsza grupa 2010-2008: Zawodnicy rozpoczynający powoli ukierunkowany trening, trening 4-5x w tygodniu + 2x trening na lądzie.

 

  • Zapisy

Zapraszamy do Klubu każdą chętną osobę do rocznika 2011! Jeśli nie będzie w stanie jeszcze dołączyć do żadnej z grup treningowych zaczniemy pływanie od nauki w Szkole Pływania dwa lub trzy razy w tygodniu, tak, żeby za jakiś czas dołączyć do grupy.

Tel.: 509 069 953

 

Telefony kontaktowe:
+48 533 611 785 (pływalnia Stogi i Suchanino)
+48 513 988 384 (pływalnia Chełm)

Gdańsk
ul. Stryjewskiego 28

e-mail: szkola@barrakuda.gdansk.pl

  • Pływacki Klub Sportowy KS Barrakuda Gdańsk - Facebook
  • Pływacki Klub Sportowy KS Barrakuda Gdańsk - Instagram

Szybki kontakt: