BARRAKUDA

RADOŚĆ Z PŁYWANIA :)

 

 

 

 

 

 

 

BARRAKUDA

MAŁE GRUPY TRENINGOWE

 

 

 

 

 

 

BARRAKUDA

Z MIŁOŚCI DO PŁYWANIA

 

 

 

 

 

 

BARRAKUDA

PROFESJONALIZM I PASJA

Szkoła
pływania

Nauka pływania od podstaw oraz doskonalenie. Dla dzieci od 4-go roku życia, niemowlaków (zajęcia Aqua Baby z rodzicem) oraz dorosłych. Uczymy pływać w niewielkich grupach, z nastawieniem na efektywność oraz dobrą zabawę pod okiem profesjonalnej kadry instruktorów i trenerów pływania.

DALEJ

Klub Sportowy
Barrakuda Gdańsk

Dzieci uczące się pływać w Barrakudzie mają możliwość rozpoczęcia sportowej pływackiej przygody z naszym Klubem. Posiadamy licencję Polskiego Związku Pływackiego. Trenujemy według nowoczesnych metod zachowując przede wszystkim radość z pływania.

DALEJ

BARR
Aqua Fit

Propozycja dla rodziców naszych małych pływaków i nie tylko – pełne energii zajęcia Aqua Fitness oraz Aqua Spinning. Świetny trening w środowisku wodnym czyli maksymalna praca przy jednoczesnym odciążeniu układu kostnego. Akceptujemy karty Multisport!

DALEJ

Obozy sportowe - LATO 2021

(trwają zapisy!)

Półkolonie, obozy, zgrupowania

 

 

Zajęcia AQUA BABY                               

Pływanie dla maluszków :)

Co jeszcze oferujemy ?

Nasza oferta to zajęcia dla dzieci i dorosłych, uczymy pływać "od zera" jak i doskonalimy wypracowaną wcześniej technikę. Opróćz zajęć grupowych zapraszamy również na lekcje indywidualne. Prowadzimy zajęcia i treningi dla szkół i przedszkoli. Zapraszamy wszystkie placówki do współpracy. Organizujemy zawody pływackie oraz obozy sportowe dla dzieci.

DALEJ

Dlaczego warto ?

Cechuje nas pasja, energia, profesjonalizm. Mimo zdobytej już wiedzy i doświadczenia, nieustannie szkolimy się, bierzemy udział w konferencjach na terenie całego kraju, pogłębiamy swoją wiedzę. Interesujemy się współczesnym pływaniem, nowoczesnymi metodami treningowymi. Ambicja i energia Naszego młodego zespołu powodują, że dzieci uwielbiają Nasze zajęcia i już po ich zakończeniu nie mogą doczekać się kolejnych, równie efektywnych :)

DALEJ

Telefony kontaktowe:
+48 533 611 785 (pływalnia Stogi i Suchanino)
+48 513 988 384 (pływalnia Chełm)

Gdańsk
ul. Stryjewskiego 28

e-mail: szkola@barrakuda.gdansk.pl

  • Nauka Pływania Gdańsk | BARRAKUDA – Szkoła Pływania i Klub Sportowy - Strona główna - Facebook
  • Nauka Pływania Gdańsk | BARRAKUDA – Szkoła Pływania i Klub Sportowy - Strona główna - Instagram

Szybki kontakt: